Werk jij in zorg, welzijn of het sociaal domein en wil je bouwen aan een gezonde en toekomstbestendige samenleving? Dan mag je dit event niet missen.
Op 18 november brengt het Deltion College praktijkopleiders, werkbegeleiders, managers en HR-professionals samen voor een middag vol inspiratie, kennis en ontmoeting.
Daarom wil je erbij zijn:
Dit event geeft je nieuwe inzichten, praktische handvatten
Je ontdekt hoe anderen omgaan met uitdagingen in de sector
Je breidt je netwerk uit met betrokken vakgenoten
Voor wie?
Voor iedereen in zorg, welzijn of het sociaal domein die werk maakt van leren, gezondheid en samenwerking. Of je nu werkt in een zorgorganisatie, welzijnsinstelling of bij de gemeente.
Programma
Samen naar een gezonde toekomst
Wij zorgen voor een interactieve middag. Met een mix van kennis, inspiratie en elkaar ontmoeten. Dit is het programma:
13.00 - 13.30 uur Inloop
13.30 - 13.45 uur Welkom
13.45 - 14.30 uur Keynote: Zo krijg je mensen écht in beweging door lector Jooske T. van Busschbach – Hogeschool Windesheim
14.30 - 15.00 uur Pauze – ruimte voor ontmoeting
15.00 - 16.00 uur Workshopronde 1
16.00 - 17.00 uur Workshopronde 2
17.00 - 18.00 uur Netwerkborrel
Route en parkeren
Zorg & Welzijn in beweging vindt plaats op het Deltion College in Campus Oost.
Informatie over parkeren en bereikbaarheid vind je hier.