Marketing and Communication Specialist

Werken in de marketing en communicatie sector staat gelijk aan veel dynamiek en afwisseling. Je hebt maar één doel en dat is een product, dienst of merk onder de aandacht brengen van je doelgroep. Hoe? Bijvoorbeeld door een socialmediacampagne te bedenken, vooraf marktonderzoek te doen of reclamemateriaal vorm te geven.
Ben je creatief, commercieel ingesteld en houd je van de Nederlandse taal? Dan zit je bij Marketing & Communicatie op je plek.
Marketing en communicatie in beeld
Leer zonder grenzen aan het Deltion. Volg één van de tweetalige opleidingen of loop stage in het buitenland.
Je hebt een ruime keuze aan opleidingen! Voor jong én oud, in vele branches, voltijd en deeltijd én op ieders niveau.
We werken volgens het principe ‘Een leven lang ontwikkelen’. Samen met bedrijven stellen we opleidingstrajecten op. Helemaal op maat.
We zijn een grote school, maar met een persoonlijk karakter. Als student krijg je de begeleiding die je nodig hebt.