Meelopen op de campus van Deltion? Meld je aan!

Contactpersonen SSC

De contactpersonen van het SSC

Astrid Visser
Coördinator Voorlichting en Loopbaanadviseur
voorlichting@deltion.nl 
038 - 853 46 46


Els Drost
Coördinator Voorlichting en Loopbaanadviseur
edrost@deltion.nl
038 – 853 40 92


Marleen Kanis
Relatiemanager
mkanis@deltion.nl
038 – 853 43 60
 

Janice Smit
Relatiemanager
jsmit@deltion.nl
038 – 850 37 13


René Knol
Loopbaanadviseur
rknol@deltion.nl
038 – 850 38 57


Yvonne Veerkamp
Loopbaanadviseur
yveerkamp@deltion.nl
038 – 853 40 75


Rianne Katers
Loopbaanadviseur
rkaters@deltion.nl
038 - 850 39 85


Miranda Janssen
Loopbaanadviseur
voorlichting@deltion.nl
038 – 853 46 95

Veelgestelde vragen

We helpen je graag verder!