background

Contact Deltion Business

Deltion Business is een initiatief van het Deltion College en is hèt loket voor bedrijven en instellingen voor scholingsadvies, bedrijfsopleidingen en bijscholingscursussen. Ook voor uw vragen over EVP/ EVC, samenwerking & partnerships kunt u bij Deltion Business terecht.

Deltion Business
Mozartlaan 15
8031 AA Zwolle

Tel: 038-8503150
Business@deltion.nl

Contactgegevens Accountmanagers

Deltion heeft accountmanagers aangesteld die u graag ondersteunen in uw scholingsvraag. Zij kunnen u informeren over de scholingsmogelijkheden die Deltion biedt. Wilt u onderzoeken welke mogelijkheden er zijn voor uw bedrijf of een groep medewerkers, neem contact op met een van onze accountmanagers. Vanuit hun eigen branche-expertise inventariseren zij graag uw scholingsvraag.

Start.Deltion

Alma Guijt
Contact: 06 21 87 70 13
aguijt@deltion.nl

Mobiliteit & Logistiek en START.Deltion

Esther Hulsman
Contact 06 23 09 36 79
ehulsman@deltion.nl

Sport, Opvoeding & Maatschappij en Veiligheid

Margreet Dijkstra
Contact: 06 10 69 87 11
mdijkstra@deltion.nl

Techniek & Gebouwde Omgeving

Bas de Koekkoek
Contact: 06 50 63 44 60
bkoekkoek@deltion.nl

Economie & Ondernemen

Eric Nak
Contact: 06 27 28 19 55
enak@deltion.nl

Welzijn & Gezondheid

Frank Hermans
Contact: 06 21 10 06 76
fhermans@deltion.nl

Horeca, Reizen & Dienstverlening

Matthijs de Jonge
Contact: 06-54160774
mdejonge@deltion.nl

Design, Media & ICT

Contact: vacant
Deltion Business
038 850 31 50

Defensie

Jack Bijlholt
Contact: 038-850 33 43
jbijlholt@deltion.nl