background

agenda

01-07-2012

29 mei a.s. officiële lancering productiehuis voor Muziektheater

Op dinsdag 29 mei a.s. vindt in Odeon de officiële lancering plaats van een nieuw productiehuis voor Muziektheater. De opleiding Artiest van het Zwolse Deltion College en de Nederlandse Jeugd Musical School (NJMS) gaan vanaf schooljaar 2012/ 2013 gezamenlijk de opleiding Artiest in dit productiehuis vormgeven. Het ontwikkelen en meedraaien in theaterproducties vormt het uitgangspunt van de driejarige mbo-opleiding.

Deltion biedt sinds vijf jaar de driejarige mbo-opleiding Artiest aan. Komend jaar wordt er onder leiding van Gina Maria (directeur NJMS), Gerard Cornelisse (producent), Dick van den Heuvel (schrijver) en Fons Merkies (componist), samen met het Deltion team een productiehuis voor deze opleiding vormgegeven. Dit kernteam is verantwoordelijk voor het ontwikkelen van grote landelijke professionele producties waarbinnen de studenten het vak leren.

De studenten krijgen de kans om mee te spelen in eigen producties met een landelijke uitstraling, die overal in Nederland gespeeld zullen worden. Er wordt intensief samengewerkt, zowel artistiek als productioneel, met verschillende grote muziektheaterproducenten. De opleiding vindt letterlijk in de praktijk plaats. De feestelijke bijeenkomst op 29 mei a.s. wordt vormgegeven door de nieuwe eerstejaars Muziektheaterstudenten, die gaan spelen in de productie ‘De Sneeuwkoningin’. Zij worden begeleid door musicalster van faam, Joke de Kruijf.

U bent van harte welkom bij deze feestelijke lancering:
Datum: dinsdag 29 mei 2012 vanaf 16.00 uur
Locatie: Theater Odeon ‘Hemminkzaal’, Blijmarkt 25 in Zwolle.
Voor aanmelding voor de lancering en meer informatie over het productiehuis kunt u contact opnemen met: Willemijn Eggengoor, Marketing- & Communicatieadviseur Deltion College, tel: 038-8503662 of email: weggengoor@deltion.nl



overige agendapunten